جستجو

آمار بازدیدکنندگان

85امروزmod_vvisit_counter
357این هفتهmod_vvisit_counter
4017این ماهmod_vvisit_counter
728234کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

امروز: 28 خرداد 1397

ورود کاربران

 

مدیرعامل محترم سازمان همیاری شهرداری های استان کرمانشاه طی پیامی به مناسبت گرامیداشت روز قدس، گفتند روز قدس افزون بر سه دهه ی پر صلابت را پشت سر گذاشته و همچنان به عنوان «یوم الوصل» عاشقان آزادی قدس شریف، لرزه بر پیکر اشغالگران صهیونیست می افکند.این روز مبارک و وحدت آفرین از یادگارهای ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی برای روشن ماندن مشعل مبارزات ضداسرائیلی در همیشه تاریخ است. امسال نیز روز قدس با گام های استوار از راه می رسد تا در گوشه و کنار جهان میلیون ها دل همواره در طپش برای سیادت اسلام و رهایی قدس شریف در لبیک به این ندای پرطنین تاریخ شعار کوبنده خود را بر علیه غاصبان فریاد کنند و استکبار بداند مسلمانان هرگز از آرمان آزادی سرزمین های اشغالی کوتاه نخواهند آمد.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، امسال قطعا صحنه محکومیت کسانی خواهد بود که این روزها بر خلاف خواست مهاجران فلسطین و ساکنان مناطق تحت اشغال مرعوب تهدید و ترفندهای تل آویو شده و تن به خفت مذاکرات حقیرانه داده اند. در ایران اسلامی آنجا که حنجره ی همیشه در فریاد دفاع از مظلومان فلسطینی است و جهان تشنه عدالت برای شنیدن حرفهای تازه ضداستکباری نگاه خود را معطوف این سرزمین الهی کرده است، نیز امت خداجوی بی صبرانه شرکت حماسی در راهپیمایی دفاع از مظلومیت فلسطین و محکومیت رژیم صهیونیستی را انتظار می کشند.

بی تردید مردم شریف و همیشه در صحنه  كرمانشاه نیز چون گذشته فرصت راه پیمایی روز قدس را برای تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت و حمایت دوباره از مظلومان فلسطین مغتنم شمرده و با حضوری پرشور و متراکم در راهپیمایی این روز بزرگ، بانگ رهایی قدس شریف و شعار مرگ بر اسراییل و حامیان او را در فضای ایران اسلامی طنین انداز خواهند نمود.

نظرسنجی

نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟
 

لینک های مفید

سایت های مرتبط