استاندار كرمانشاه:ظرفيت هاي سرمايه گذاري فراواني در استان موجود است

استاندار كرمانشاه در جلسه بررسي آخرين وضعيت مناطق ويژه اقتصادي؛استان كرمانشاه را در حوزه فرصت هاي سرمايه گذاري بي نظير عنوان كرد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي وامور بين الملل استانداري؛ پنجشنبه مورخ سيزدهم تيرماه سالجاري جلسه بررسي آخرين وضعيت مناطق ويژه اقتصادي شهرستان هاي اسلام آباد غرب و قصرشيرين و پروژه هاي مهم سرمايه گذاري در اين مناطق به رياست حجت الله دمياد استاندار و با حضور جليليان نماينده محترم مردم شهرستان هاي اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شوراي اسلامي و ديگر مسؤلين ذيربط در اين حوزه در محل سالن جلسات حوزه استاندار بر گزار شد.

حجت الله دمياد در اين نشست با اشاره به اينكه فرصت هاي سرمايه گذاري فراواني در استان وجود دارد ،افزود:استان كرمانشاه از جمله استان مستعد و مناسب در حوزه سرمايه گذاري هاي كلان است كه بايستي مسؤلين ذيربط و اقتصادي در اين حوزه با تمام توان و تلاش در جهت شكوفايي بيش از پيش اقتصاد منطقه و استان گام بردارند.

وي استفاده صحيح و مطلوب از ظرفيت بازارچه هاي مرزي در استان كرمانشاه را اقدامي موثر در حوزه تقويت اقتصادملي و استان برشمرد و گفت:مسؤلين امر توسعه ي اقتصاد بدانند كه هنوز در حوزه صنعت ،تجارت و همچنين شكوفايي اقتصاد استان گام هاي مطلوب تري برداشته نشده است لذا تسهيل سازي در حوزه روند اجرايي نمودن پيشرفت كه ظرفيت هاي اقتصادي استان را هرچه بيشتر بارزتر كند ،امري ضروري و مهم است.

در ادامه اين نشست ،مناطق ويژه اقتصادي اسلام آباد غرب و قصرشيرين مورد بحث و بررسي و استاندار محترم در راستاي توسعه زيرساخت هاي اين مناطق دستورات لازم را صادر نمود.