علی مظاهری بوکسور المپیکی وارد کرمانشاه شد.

علی مظاهری' پرچمدار كاروان ایران در المپیك  لندن و كاپیتان تیم ملی بوكس ایران و از کارکنان سازمان همیاری شهرداریهای استان کرمانشاه ، صبح روز یكشنبه از طریق فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی كرمانشاه و در میان استقبال مردم و جامعه ورزشی كرمانشاه، وارد زادگاه خود شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان همياري شهرداريهاي استان كرمانشاه، علي مظاهری بوكسور شایسته كرمانشاهی وازكاركنان اين سازمان، كه در جریان رقابتش با حریف كوبایی، با ناداوری از گردونه رقابت های المپیك خارج شد، حدود ساعت 8:45 دقیقه صبح وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی شد ومورد استقبال مهندس كهريزي مديرعامل سازمان، مسوولین اداره كل ورزش و جوانان استان، قرارگفت وازوي بعنوان يك قهرمان تجليل شد

وی پس از ورود به سالن انتظار فرودگاه، روی شانه های یكی از دوستانش قرار گرفت و مردم نیز با سر دادن شعارهایی قدردانی خود را از این قهرمان ملی به عمل آوردند.

مظاهری همچنین در جمع خبرنگاران حاضر شد و با بیان اینكه ناداوری وی را از رسیدن به مدال المپیك محروم كرده است، اظهار داشت: با توجه به حریفانی كه در دور دوم و سوم مسابقات در انتظارم بودند می توانستم آن ها را شكست دهم و به فینال این مسابقات صعود كنم.

وی خاطرنشان كرد: متاسفانه در حالی داور مسابقه در عرض 56 ثانیه سه بار به من اخطار داد كه در هیچ كجای جهان چنین چیزی را ندیده ام، آن داور با نفوذ كوبایی ها سعی داشت به هر نحو مرا بازنده كند كه این كار را نیز انجام دهد.

پرچمدار كشورمان در المپیك، تصریح كرد: قضاوت داور و ناظر داوری این مسابقه اینقدر ضعیف بود كه پس از آن رقابت از دهكده بازی ها اخراج شدند، هر چند كه این اخراج سودی برای من نداشت و زحمات چند ساله ام بر باد رفت.

مظاهری در پایان و با بیان اینكه از این پس خود را برای حضور در مسابقات آسیایی آماده می كنم، در خصوص پرچمداری خود در مسابقات المپیك نیز اظهار داشت: خیلی خوشحالم كه این افتخار نصیبم شد و فكر می كنم پرچمداری من برای كاروان ایران خوش یمن بوده چرا كه تاكنون در این مسابقات موفق به كسب 12 مدال رنگانگ شده ایم.