استاندار كرمانشاه در جلسه شوراي سازمان همياري شهرداريهاي استان؛ عمر مديريت ها را فرصتي براي ارائه خدمت هرچه بيشتر به مردم عنوان كرد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي وامور بين الملل استانداري؛عصر روز پنجشنبه مورخ شانزدهم خردادماه سالجاري جلسه شوراي سازمان همياري شهرداريهاي استان به رياست حجت الله دمياد استاندار و با حضور معاونين وي و شهرداران استان در محل سالن جلسات استانداري بر گزار شد.

حجت الله دمياد در ابتداي  اين نشست ضمن تبريك و تهنيت فرا رسيدن عيد سعيد مبعث؛ رضايت بخشي خداوند متعال از بندگان خود را عامل تعالي و ارتقاء بشر به سمت كمال برشمرد و افزود:شما شهرداران بيشترين ارتباط كاري و همچنين آثار خدمت رساني با مردم داريد لذا تلاش و كوشش در اين زمينه كه رضايت خاطر مردم را بدست آوريد قطعا رضايت خاطر خداي عزوجل را بدنبال خواهد داشت.

وي كار و وظايف شهرداريها را چند وجهي و در عين حال ارزشمند توصيف كرد و گفت:شهرداران بايد بدانند كه جايگاه كاري آنان فقط فرصت خدمتگزاري و پيگيري مطالبات مردم است زيرا كه از هر سو كه نگاه كنيم بخش اعظمي از كارشهرداريها به مردم مي رسد لذا تلاش و كوشش براي به فعليت رساندن امورات مردم  بهره دنيا و آخرت را چندين برابر مي كند.

حجت الله دمياد در ادامه ،نوآوري ،خلاقيت ،ابتكار و خوش فكر بودن شهرداران را عامل توسعه شهري عنوان كرد و يادآور شد:شهرداران مي توانند با برنامه ريزيهاي مدون و توانمند، مبلمان هر شهري را با توجه به پتانسل هاي گردشگري و طبيعي نهفته در آن به نقطه مطلوبي گسيل بدارند.

استاندار كرمانشاه همچنين بهره گيري شهرداران از ابزارها و سيستم هاي نرم افزاري روز درجهت اصلاح  امور و ارائه خدمات بيشتر به مردم را گام بلندي در راستاي عمران و آباداني و توسعه هرچه بيشتر امور شهري برشمرد.

حجت الله دمياد در ادامه سخنان خود ،فراهم نمودن زيرساخت هاي شهر سازي مدرن را از وظايف ذاتي شهرداريها عنوان كرد و اظهار داشت:شهرسازي فاقد معماري و طراحي درست قطعا لطافت و زيبايي در درون شهر را بي اساس مي كند.

استاندار كرمانشاه در بخش ديگري از سخنان خود ،به نفش و جايگاه فرهنگ و باورهاي فرهنگي در درون جوامع شهري اشاره كرد و تصريح كرد:بي شك ماندگاري و اثر بخشي صفات نيك هر جامعه اي در گرو تعامل و ارتباط سازنده بين گروه هاي مختلف آن جامعه است كه بتوانند از باورهاي فرهنگي خود در جهت ماندگاري آن تلاش و جديت داشته باشند.

وي همچنين در ادامه سخنان خود ،به مديريت صحيح و شايسته در جامعه اسلامي اشاره كرد و خاطر نشان كرد: مديريت در جامعه اسلامي صداقت در قول و فعليت است و خداي ناكرده سلب اعتماد مردم از دولتمردان زماني است كه عكس قضيه اتفاق افتد لذا نوع نگاه مدير به كار در صورتي كه متعهدانه و پاسخگويانه باشد عمر مديريت به فرصت خدمتگزاري به خلق الله تبديل شود.

حجت الله دمياد در پايان با اشاره به انتخابات پيش روي، اظهار داشت:انشاءاله در 24 خرداد شاهد خلق حماسه سياسي بزرگ انتخابات با حضور حداكثري و حماسي مردم عزيز كشورمان خواهيم بود.