جستجو

آمار بازدیدکنندگان

54امروزmod_vvisit_counter
109این هفتهmod_vvisit_counter
4733این ماهmod_vvisit_counter
705233کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

امروز: 28 اسفند 1396

ورود کاربران

 

با حضور حجت اله دمياد استاندار کرمانشاه و مسؤلين ذيربط  جلسه اي  در خصوص ساماندهي رودخانه حاشيه قره سوه در استانداري  برگزار گرديد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛جلسه اي با حضور حجت اله دمياد استاندار و مسؤلين ذيربط در خصوص ساماندهي رودخانه حاشيه قره سوه در محل سالن جلسات استانداري بر گزار گرديد.

حجت اله دمياد در اين نشست ضمن تاكيد براينكه ساماندهي و بهره برداري از حاشيه رودخانه قره سو بايستي با جديت هرچه بيشتر از سوي مسؤلين ذيربط مورد پيگيري قرار گيرد،افزود:در ايام مانده به پاياني سال زيباسازي از معابر و حاشيه قره سو در دوباند شمالي و جنوبي از موارد اكيد بنده به منظور بهره برداري از اين طرح است كه نهايت اهتمام و تلاش مضاعف مسؤلين ذيربط را مي طلبد.

وي همچنين ،از مسؤلين ذيربط خواست كه در زيباسازي و تكميل حاشيه قره سو و پروژه هايي كه در زيبايي و فضاي عمراني شهر كرمانشاه تاثير گذارند؛به منظور آمادگي و پذيرايي از ميهمانان نوروزي، پيگيريهاي لازم را انجام دهند.

حجت اله دمياد در ادامه، ظرفيت ها و قابليت هاي اقتصادي استان را برشمرد و خاطر نشان كرد:با استعانت از ذات اقدس حق تعالي ؛در تلاش هستيم كه انشاءاله ظرفيت هاي توسعه و بالندگي استان را به منظور استفاده و ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم عزيز هم استاني نمايان سازيم.

نظرسنجی

نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟
 

لینک های مفید

سایت های مرتبط