جستجو

آمار بازدیدکنندگان

300امروزmod_vvisit_counter
2270این هفتهmod_vvisit_counter
11047این ماهmod_vvisit_counter
795464کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

امروز: 02 اسفند 1397

ورود کاربران
چشمان اپل به گردش مالی بازار چین

کد مطلب: ۴۰۰۱۷

چشمان اپل به گردش مالی بازار چینچشمان اپل به گردش مالی بازار چینچشمان اپل به گردش مالی بازار چین
Share/Save/Bookmark

 

يکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۲

 

ایتنا- به نظر می‌رسد که شرکت اپل برای سیستم پرداخت الکترونیکی خود یا همان اپل پی، بازار جدیدی یافته است و قصد دارد تا این سامانه را در بازار بزرگ کشور چین عرضه کند.

چشمان اپل به گردش مالی بازار چین

به نظر می‌رسد که شرکت اپل برای سیستم پرداخت الکترونیکی خود یا همان اپل پی، بازار جدیدی یافته است و قصد دارد تا این سامانه را در بازار بزرگ کشور چین عرضه کند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبر تحلیلی engadget، به‌تازگی شایعاتی در زمینهٔ ورود ساختار پرداخت الکترونیکی اپل به کشور چین بیان شده است. در این راستا کمپانی اپل نیز برای برپایی سیستم پرداختی ویژه خود در این کشور با شبکه کارت‌بانکی UnionPay همکاری‌هایی داشته است.

کاربران آیفون با استفاده از این شبکه پرداختی که محبوبیت و همه‌جانبه بودن آن در چین به اندازه شبکه پرداختی Visa است، می‌توانند حساب بانکی خود را به دستگاه اپل خود متصل کنند.

چشمان اپل به گردش مالی بازار چین  

لازم به ذکر است که در این سیستم شماره کارت در دستگاه‌ها و سرورهای اپل ذخیره نمی‌شود و شروع به کار این سیستم در چین با استفاده از ساعت هوشمند کمپانی اپل یا Apple Watch است. بنا بر گزارش‌ها این سیستم برای پرداخت پول کالاها از فنّاوری متفاوتی بهره می‌برد.

کمپانی سامسونگ نیز مانند همیشه از قافله عقب نمانده و همزمان با اپل در حال مذاکره با UnionPay و ورود سیستم پرداختی ویژه خود به این کشور است. با این وجود باید بدانید که این سیستم برای پرداخت پول کالاها از تکنولوژی متفاوتی بهره می‌برد و پرداخت‌ها با استفاده از فناوری NFC انجام می‌شود.

این در حالی است که کمپانی سامسونگ در سیستم پرداختی خود هنوز هم از نوارهای مغناطیسی استفاده می‌کند. همچنین مطبوعات آزاد اپل، تاریخ راه‌اندازی این سیستم پرداختی را در ابتدای سال ۲۰۱۶ میلادی بیان کرده‌اند.
 

چشمان اپل به گردش مالی بازار چین

لینک های مفید