افزوده شدن قابلیت ویدئو چت در واتس آپ

کد مطلب: 39975

افزوده شدن قابلیت ویدئو چت در واتس آپافزوده شدن قابلیت ویدئو چت در واتس آپافزوده شدن قابلیت ویدئو چت در واتس آپ
Share/Save/Bookmark

 

شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۳

 

ایتنا- قابلیت انجام مکالمه ویدئویی به‌زودی روی بزرگ‌ترین شبکه پیام‌رسان موبایلی جهان با ۹۰۰ میلیون کاربر راه‌اندازی می‌شود.

افزوده شدن قابلیت ویدئو چت در واتس آپ

مسنجر واتس‌آپ تحت مالکیت فیس‌بوک سرانجام یک توسعه بزرگ به خود می‌بیند و آن چیزی نیست جز چت ویدئویی که خیلی‌ها دنبال آن بودند.

به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، بر اساس منابع آگاه در آلمان، جدیدترین نسخه بتای واتس‌آپ روی آی.او.اس قابلیت چت ویدئویی پیداکرده و کاربر می‌تواند هنگام مکالمه میکروفون را قطع و وصل کرده و فقط ویدئو را باز بگذارد. همچنین تصویر مکالمه کننده نیز به‌صورت باکس کوچک در هر جای نمایشگر قابل‌دیدن و جابجایی خواهد بود.

در حال حاضر فقط مسنجر فیس‌بوک چنین ویژگی را یدک می‌کشد و طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده ظرف چند هفته آینده شاهد چت ویدئویی روی واتس‌آپ نیز خواهیم بود.

تماس ویدئویی میان کاربران واتس‌آپ و مسنجر فیس‌بوک نیز از برنامه‌های پیش روی مدیران فیس‌بوک است که در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

نسخه بتا در حال آزمایش بوده و نسخه نهایی با طراحی جدید و تمرکز روی رنگ سبز عرضه می‌شود. در حال حاضر سرویس VOIP و تماس صوتی واتس‌آپ یکی از بهترین‌های بازار است و به همین خاطر ۹۰۰ میلیون کاربر در جهان دارد.

افزوده شدن قابلیت ویدئو چت در واتس آپ