جستجو

آمار بازدیدکنندگان

109امروزmod_vvisit_counter
1877این هفتهmod_vvisit_counter
2549این ماهmod_vvisit_counter
779121کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

امروز: 03 بهمن 1397

ورود کاربران
آمازون برترین خرده‌فروش اینترنتی 2015 هند

کد مطلب: ۳۹۹۷۳

آمازون برترین خرده‌فروش اینترنتی 2015 هندآمازون برترین خرده‌فروش اینترنتی 2015 هندآمازون برترین خرده‌فروش اینترنتی 2015 هند
Share/Save/Bookmark

۷۰ درصد ترافیک از آن کاربران موبایل

 

شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۸

 

ایتنا- «آمیت آگاروال» مدیر آمازون در هند گفت مشتریان و فروشندگان استقبال خوبی از آمازون کرده‌اند و رشدی ۲۵۰ درصدی را در آسیا تجربه کرده است.

آمازون برترین خرده‌فروش اینترنتی 2015 هند

آمازون در سال ۲۰۱۵ لقب برترین خرده‌فروش اینترنتی هند را از آن خود کرد. این در حالی است که گفته می‌شود ۷۰ درصد از ترافیک خرید مربوط به کاربران موبایل بوده است.

به گزارش خبرآنلاین، آمازون که بزرگ‌ترین خرده‌فروش آنلاین جهان نیز هست توانست بازار هند را در سال ۲۰۱۵ در دست بگیرد و با افزودن ۵۵ هزار محصول به‌صورت روزانه رکورد جدیدی را برای خود به ثبت رساند.

مدیر آمازون در هند می‌گوید تجربه در هند نشان داده سه فاکتور «انتخاب کالای مناسب»، «قیمت پایین» و «اعتمادسازی برای خرید آنلاین» آمازون را در قله موفقیت در میان فروشندگان آنلاین قرار داده است.

مؤسسه تحقیقاتی comScore نشان می‌دهد وب‌سایت آمازون در هند بیشترین ترافیک سایت‌های خریدوفروش آنلاین را در سال ۲۰۱۵ به خود اختصاص داده و ۷۰ درصد ترافیکانی سایت در هند توسط کاربرانی است که از موبایل اینترنت دار، استفاده کرده‌اند.

لینک های مفید