پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان کرمانشاه همزمان با نخستین روز گرامیداشت دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی و مقارن با لحظات باشکوه بازگشت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی سازمان متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا
سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) و آغاز سی و پنجمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی خدمت همه همکاران عزیز عرض تبریک و تهنیت دارم.
خدای بزرگ را شاکریم که توفیق مرحمت فرمود تا در پرتو رهبری پیامبرگونه آن امام عزیز و سفر کرده و آن معمار کبیر انقلاب و خلف صالحش، رهبر عزیز انقلاب، 35 سال همراه با عزت و سرافرازی را طی نموده ایم و در حال فتح قله های بلند پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان هستیم.
امروز در هر بخش از ایران اسلامی زنان و مردان فداکار و استوار و فرزندان آینده سازش کمر همت به آبادانی کشور بسته اند و این ویژگی بارز انقلاب ماست که خودباوری را به همه اقشار ملت و سطوح جامعه هدیه داده است.
امروز شاهدیم که به فضل الهی، آرمان های حضرت امام (ره) که صدور انقلاب بوده است، در جای جای کره خاکی جوانه زده و در حال شکوفایی است و آرزو و امید در دل همه کشورهای اسلامی منطقه جوانه زده است.
این افتخار انقلاب است که ملت های آزاده در مسیر آزادی خواهی و احیای هویت اسلامی خویش از انقلاب اسلامی ایران الگو گرفته اند.
مجدداً این سالروز پرشکوه و ورود تاریخی حضرت امام (ره) را گرامی داشته و ارج می نهیم و از خدای بزرگ خواهانم که توفیق احیای همیشگی و پاسداشت این ارزش ها را به همه ما عنایت فرماید و این توفیق را داشته باشیم که پاسداری شایسته برای این ارزش ها بوده و انشاء الله به فضل الهی این ارزش ها را به صاحب اصلی، حضرت امام زمان (عج) تحویل دهیم. 
موفق و پیروز و سربلند باشید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته