جستجو

آمار بازدیدکنندگان

606امروزmod_vvisit_counter
1388این هفتهmod_vvisit_counter
10089این ماهmod_vvisit_counter
771511کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

امروز: 30 مهر 1397

ورود کاربران

 

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان کرمانشاه ، سالروز میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج آقا علی ابن موسی الرضا(ع) را به پیشگاه مقدس آقا امام زمان(عج) و کلیه مسلمین جهان تبریک و تهنیت گفت .

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان کرمانشاه، در این پیام آمده:

عنایت و توجه به شعاع نورانی حق و حقیقت که در آینه وجود تمامی اهل بیت علیهم السلام به ویژه شخصیت نورانی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است نه فقط برای کشور عزیز ایران؛ بلکه برای همه آحاد مرد و زن مسلمان سرمایه ای ارزشمندی و راهی مطمئن برای نیل به رستگاری است.

حرم‌ات، منزل فرشتگان عالم قدس است و خاك تو توتياي چشم‌شان و چه مفاخره‌اي عظيم در ميانشان براي اين اقبال بلند برپاست. خشنودي تو چشمه‌ي خورشيد رضاي الهي است همان‌گونه كه كرمت منبع لايزال جوشش فيض و كرامت است. در ازدحام حجاب‌ها و تيرگي‌ها تنها نور است كه قدرت هدايت دارد و معرفت شما اهل‌‌بيت روح و جان بي‌تاب هر شيعه‌ي آزاده را سرشار از معارف نوراني مي‌كند. انوار جهان‌تاب معرفتت انساني را كه از سراپرده‌ي عالم قدس بر اين منزل طبيعت هبوط يافته، مي‌گيرد تا حجاب‌ها را از ديدگانش بزدايد و در پرتوش شاهراه سعادت را از بيراهه‌هاي ظلمت به وي بازشناساند. تو را رضا ناميده‌اند چرا كه رضايت حق در گرو ولايت توست، كه شايسته‌ي آن است تا گردن‌آويز هر جان آزاده و سبكبالي گردد.

نظرسنجی

نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟
 

لینک های مفید

سایت های مرتبط