استاندار كرمانشاه صبح امروز به منظور ديدار با خانواده هاي معظم شهدا و همچنين بازديد از بازارچه شوشمي و ديگر طرح هاي عمراني وارد اين شهرستان شد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي و اموربين الملل استانداري‘ مهندس ابراهيم رضايي استاندار كرمانشاه امروز صبح به همراه معاون برنامه ريزي استانداري ‘ تعدادي از مديران استان به منظور ديدار با خانواده هاي معظم شهدا و بازديد از روند اجرايي بازارچه شوشمي و ديگر طرح هاي عمراني شهرستان پاوه وارد اين شهرستان شد كه از سوي امام جمعه شهرستان پاوه و نماينده مردم منطقه اورامانات در مجلس شوراي اسلامي و اعضاي شوراي اداري شهرستان مورد استقبال قرار گرفت .

استاندار كرمانشاه در بدو ورود به اين شهرستان به منظور تجديد ميثاق با آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي بر سر مزار شهداي شهر پاوه حاضر شد و ضمن قرائت فاتحه ‘ نسبت به مقام شامخ شهدا اداي احترام كرد.

وي در اين سفر با بيان اينكه فارغ از هر گرايشات فكري و جناحي تنها به وظيفه ام كه خدمت رساني به مردم است ‘ عمل مي كنم ‘ گفت: خدمت رساني مطلوب به مردم و حل مشكلات آنان را جزء اولويت هاي كاري خود مي دانم و همواره از مديران و مسولين استان خواسته ام در اين راستا حركت نمايند.

مهندس رضايي همچنين به منظور روند اجرايي و طرح هاي در دست اقدام از بازارچه شوشمي بازديد و بر ارائه راهكارهاي لازم جهت اجراي مطلوب اين پروژه تاكيد كرد.