جستجو

آمار بازدیدکنندگان

94امروزmod_vvisit_counter
94این هفتهmod_vvisit_counter
6360این ماهmod_vvisit_counter
714719کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

امروز: 02 ارديبهشت 1397

ورود کاربران

استاندار كرمانشاه گفت: اين استان بواسطه تلاش شبانه روزي نيروهاي نظامي، انتظامي و امنيتي از يك امنيت مطلوب و پايدار برخوردار است و هيچ نگراني در اين حوزه وجود ندارد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ حجت ا.. دمياد در حاشيه بازديد اعضاي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي از مرزهاي شهرستان قصرشيرين افزود: هم اكنون وضعيت امنيتي استان كرمانشاه خوب و مطلوب است و هيچ نگراني از بابت مسايل امنيتي در استان مشاهده نمي شود.

وي در خصوص ارزيابي اش از عملكرد يكسال اخير پليس در اين استان گفت: رضايت مندي ما از عملكرد پليس در تامين نظم و امنيت در مناطق شهري خوب است ضمن اينكه در بخش ارايه خدمات به مردم نيز پليس استان كرمانشاه وضعيت مطلوبي دارد.

حجت ا.. دمياد در خصوص بازديد امروز اعضاي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس از مرزهاي استان كرمانشاه هم اظهار كرد: در مجموع با تلاش نيروهاي نظامي و انتظامي مسوول در مرزهاي استان، وضعيت استان كرمانشاه در حوزه امنيت مرزها از ديد رييس و نمايندگان عضو كميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي مثبت ارزيابي شد.

استاندار كرمانشاه با اشاره به برخي مشكلات در حوزه عمراني بازارچه هاي مرزي يادآور شد: رفع اين مشكلات نيازمند تخصيص به موقع اعتبارات است كه اميداوريم با حمايت مجلس شوراي اسلامي اين مهم با سرعت بيشتري انجام شود.

وي با تاكيد بر امن بودن مرزهاي استان كرمانشاه خاطر نشان كرد: مهمترين مشكلات بازارچه هاي مرزي كمبود منابع مالي و اعتبارات عمراني است كه اگر اين مشكل بر طرف شود فعاليت هاي عمراني در بازارچه هاي مرزي استان بويژه بازارچه مرزي پرويزخان با سرعت بيشتري دنبال خواهد شد.

شايان ذكر است ؛ رييس و برخي از اعضاي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي، استاندار كرمانشاه، فرماندهان انتظامي و مرزباني استان كرمانشاه بعداز ظهر پنجشنبه با حضور در شهرستان قصرشيرين از مرزهاي پرويزخان و خسروي بازديد كردند.

نظرسنجی

نظر شما در مورد این وب سایت چیست ؟
 

لینک های مفید

سایت های مرتبط