استاندار کرمانشاه با اشاره به حضور ۱۰ شرکت تجهیزات پزشکی کرمانشاه در نمایشگاه سراسری تجهیزات پزشکی، گفت: حمایت از شرکت‌های دانش بنیان استان افزایش خواهد یافت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ "بهمن امیری مقدم" ظهر سه‌شنبه در آئین افتتاح نمایشگاه توانمندی شرکت‌های تولیدی تجهیزات پزشکی کشور که با حضور جمعی از مدیران وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد، اظهار کرد: جلسات حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در استان کرمانشاه به صورت مستمر برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به شعار امسال که با محوریت حمایت از شرکت‌های دانش بنیان شکل گرفته حمایت از این شرکت‌ها افزایش یافته و ظرفیت آنها تا پایان سال ۲ برابر خواهد شد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: مقام معظم رهبری امسال را به نام سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نام گذاری کرده‌اند و وظیفه مسئولان حمایت و تقویت شرکت‌های دانش بنیان است.

امیری مقدم بیان کرد: بر اساس اعلام مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه ۱۰ شرکت تجهیزات پزشکی در نمایشگاه سراسری توانمندی تجهیزات پزشکی حضور دارند که نشان از ظرفیت‌های این استان دارد.

وی خاطر نشان کرد: شرکت‌های تجهیزات پزشکی کرمانشاه می‌توانند نیازهای داخل استان و کشور را تأمین کنند و افزایش تولید و به افزایش اشتغالزایی نیز کمک خواهد کرد.