مهندس پورداد با حضور در فرمانداری شهرستان ثلاث‌باباجانی با باوندپور فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. وی در این دیدار، آمادگی سازمان همیاری را برای ساماندهی بازارچه شیخ‌صله اعلام کرد

مهندس پورداد گفت؛ سازمان همیاری مصمم است که ضمن کاهش مشکلات موجود در این بازارچه، به بررسی راهکارهای تقویت و توسعه مرز شیخ‌صله بپردازد.

فرماندار ثلاث‌باباجانی نیز در این دیدار اظهار داشت.؛ هر چقدر وضعیت این مرز مطلوب‌تر شود مشکلات شهرستان نیز کاهش می‌یابد. از این رو می‌توان گفت که مرز شیخ‌صله، شریان اقتصادی این منطقه است و انتظار داریم که توجه بیشتری به ساماندهی و حل مشکلات آن صورت گیرد.

در ادامه، مدیرعامل سازمان همیاری به اتفاق فرماندار ثلاث باباجانی از بازارچه مرزی شیخ صله بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این بازارچه قرار گرفت.
مدیر عامل سازمان همیاری در جریان این بازدید در دیداری،صمیمی با کارگران فعال در این بازارچه شرکت و از نزدیک در جریان مشکلات و خواسته‌های آنها قرار گرفت.

مهندس پورداد همچنین در جریان سفر به شهرستان ثلاث‌باباجانی، با امام جمعه این شهرستان و همچنین تعداذی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران نیز دیدار وگفتگو کرد.